oświetlenie sceniczne Warszawa

Unister Sound to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne nagłośnienie imprez. Zajmujemy się tworzeniem naświetleń imprez, proponujemy również wynajem scen plenerowych, namiotów oraz hal namiotowych. W ramach naszej oferty proponujemy także organizację dyskotek oraz zabaw. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

pudełko drewniane

Polecamy eleganckie rozwiązania na opakowanie prezentu. Posiadamy duży wybór pięknych i nietuzinkowych kasetek. Pudełko drewniane może posłużyć jako alternatywa dla torebek i kartoników ozdobnych. Będzie także cennym gadżetem, w którym będzie można schować drobiazgi czy zdjęcia. Proponujemy również skrzyneczki na album.

fotografia mieszkań

Zamierzasz sprzedać swoją nieruchomość? Musisz wiedzieć, że głównym czynnikiem generującym wyświetlenia ogłoszeń na dedykowanych portalach są estetyczne zdjęcia! Nasze studio świadczy usługi takie jak fotografia mieszkań - przeprowadzimy sesję, w której trakcie wydobędziemy z lokalu wszystkie największe walory.

Studio foto Wrocław

Dzięki nam możecie Państwo stworzyć idealne materiały promocyjne, pozwalające na tworzenie najciekawszych form przekazu wobec Klientów. Produkcja filmów, dzięki której będziecie mogli zaprezentować swoją ofertę, w szczególności w przypadku sklepów internetowych. Ujęcia pozwolą na efektywne promowanie Waszej działalności, oferty. Nasze studio foto zlokalizowane jest w Wrocławiu, gdzie będziecie mogli korzystać z niskich cen.

Zajęcia dla dzieci na ferie

Nauka poprzez zabawę? To możliwe z Mako Academy! Organizujemy zajęcia dla dzieci na ferie zimowe w różnym wieku. Stawiamy na kreatywność oraz rozwijanie umiejętności Twoich pociech. Podczas warsztatów maluszki mogą nauczyć się podstawowych technik rysunku oraz spędzić czas w miłej atmosferze sprzyjającej kreatywnemu rozwijaniu umiejętności! Tyle frajdy i wiedzy nie znajdzie nigdzie indziej. Prowadzimy spotkania w Poznaniu.

Reprodukcja fotografii

Stare zdjęcia mają swój urok - a to przede wszystkim dlatego, że przedstawiają wizerunki naszych przodków oraz bliskim nam osób. Niestety wielu z nich z trudem przetrwały próbę czasu - mogły uleć porwaniu, wygięciu, zalaniu płynem lub też zniszczyć się mechanicznie. Reprodukcja fotografii pozwala na przywrócenie pierwotnego ujęcia, a nawet polepszenie jego jakości oraz uzyskanie zupełnie nowego zdjęcia w znacznie lepszym wydaniu. To dlatego też świadczymy tę usługę reparacji zdjęć w naszym studio.