oświetlenie sceniczne Warszawa

Unister Sound to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne nagłośnienie imprez. Zajmujemy się tworzeniem naświetleń imprez, proponujemy również wynajem scen plenerowych, namiotów oraz hal namiotowych. W ramach naszej oferty proponujemy także organizację dyskotek oraz zabaw. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Instrumenty dęte

Znajdują się one na wyposażeniu niemalże każdej orkiestry. Instrumenty dęte, które znajdziesz w naszej ofercie cechują się czystym, szlachetnym wręcz brzemieniem. Wykonane są one z blachy, dzięki czemu charakteryzują się także wysokim poziomem trwałości. Narzędzia muzyczne z całą pewnością będą Ci służyć przez długi czas.

Sesje świąteczne Kraków

Pamiątka fotograficzna nie zawsze musi dotyczyć podniosłych wydarzeń, takich jak ślub czy ciąża. Sesja świąteczna w studio, to świetny pomysł na spędzenie czasu z najbliższą i dawno nie widzianą rodziną. Może też uwzględniać atrakcyjny plener zimowego Krakowa i być sposobem na twórcze wykorzystanie wolnych dni.

pudełko drewniane

Polecamy eleganckie rozwiązania na opakowanie prezentu. Posiadamy duży wybór pięknych i nietuzinkowych kasetek. Pudełko drewniane może posłużyć jako alternatywa dla torebek i kartoników ozdobnych. Będzie także cennym gadżetem, w którym będzie można schować drobiazgi czy zdjęcia. Proponujemy również skrzyneczki na album.

Książki dla dzieci edukacyjne

Czytanie maluchom to nie tylko wielka przyjemność zarówno dla rodzica jak i pociechy, ale również proces pomagający rozwijać wyobraźnię najmłodszych, zapewniający zdrowie emocjonalne, wykształcający umiejętność aktywnego słuchania. U nas znajdziesz tanie książki dla dzieci, które pozwolą przenieść się Wam z inny świat, poznać niezwykłe postacie, przeżyć niezapomniane przygody. Polecamy książki edukacyjne zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, dla małych, jak i nieco starszych dzieci. Zachęcamy do kontaktu.