skok ze spadochronu

Jesteś ciekawy jak wygląda półwysep Helski z lotu ptaka? W trakcie naszej podniebnej podroży będziesz miał szansę to zobaczyć. Sky Camp już od 5 lat organizuje skok ze spadochronu w okolicach Jastarni oraz Kazimierza Biskupiego koło Konina. W trakcie naszych wypadów najpierw lecisz samolotem kilka tysięcy metrów nad ziemią, a potem w tandemie z profesjonalnym instruktorem swobodnie spadasz w dół. Gwarantujemy, że na długo zapamiętasz adrenalinę przy początkowej prędkości około 200 hm/h oraz fenomenalnymi widokami, które ujrzysz zbliżając się do ziemi.

namioty aluminiowe

Oferujemy wsparcie w organizowaniu wydarzeń plenerowych. Zajmujemy się wynajmem konstrukcji szybko rozkładanych, w których skład wchodzą m.in. namioty aluminiowe czy przenośne pawilony o różnych rozmiarach i kształtach. Naszym klientom proponujemy także organizację imprez na świeżym powietrzu oraz catering.

Blog rowerowy wyprawy

Na mojej stronie internetowej, która w istocie to blog rowerowy, wyprawy nabierają całkiem nowego, oryginalnego znaczenia. Dzięki ogromnej liczbie przeprowadzonych rozmów z podróżnikami, a także dzięki odbytym przeze mnie rozmaitym wycieczkom, mogę dostarczyć Ci wiele porad praktycznych czy po prostu podróżniczych inspiracji.

Organizacja imprez Poznań

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się między innymi profesjonalna organizacja imprez plenerowych, integracyjnych, firmowych lub urodzinowych. Zapewniamy również oprawę oraz liczne atrakcje dostosowane do charakteru eventu. Działamy na terenie Piły, Poznania, Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

ozdoby na sutki

W naszym sklepie znajdziesz wiele akcesoriów erotycznych, dzięki którym możesz poczuć się kobieco i seksownie. W ofercie mamy np. ozdoby na sutki. Przydadzą Ci się one na romantyczny wieczór we dwoje lub sensualną sesję zdjęciową. Będą one doskonałym uzupełnieniem dla bielizny i wykorzystasz je podczas wielu okazji.