skok ze spadochronu

Jesteś ciekawy jak wygląda półwysep Helski z lotu ptaka? W trakcie naszej podniebnej podroży będziesz miał szansę to zobaczyć. Sky Camp już od 5 lat organizuje skok ze spadochronu w okolicach Jastarni oraz Kazimierza Biskupiego koło Konina. W trakcie naszych wypadów najpierw lecisz samolotem kilka tysięcy metrów nad ziemią, a potem w tandemie z profesjonalnym instruktorem swobodnie spadasz w dół. Gwarantujemy, że na długo zapamiętasz adrenalinę przy początkowej prędkości około 200 hm/h oraz fenomenalnymi widokami, które ujrzysz zbliżając się do ziemi.

imprezy integracyjne Poznań

Dobrze zgrany zespół w pracy to podstawa. Jedną z opcji, która umożliwi wzajemne zapoznanie się młodej grupy są wyjazdy plenerowe. Nasza poznańska firma organizuje imprezy integracyjne pełne atrakcji. Umożliwiamy przeprowadzenie spotkania według wcześniej ustalonego scenariusza. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkoleniową - to dobra opcja na spotkanie się w szerokim gronie pracowniczym, przyswojenie wiedzy i wymienienie poglądów.

namioty aluminiowe

Oferujemy wsparcie w organizowaniu wydarzeń plenerowych. Zajmujemy się wynajmem konstrukcji szybko rozkładanych, w których skład wchodzą m.in. namioty aluminiowe czy przenośne pawilony o różnych rozmiarach i kształtach. Naszym klientom proponujemy także organizację imprez na świeżym powietrzu oraz catering.

Blog rowerowy wyprawy

Na mojej stronie internetowej, która w istocie to blog rowerowy, wyprawy nabierają całkiem nowego, oryginalnego znaczenia. Dzięki ogromnej liczbie przeprowadzonych rozmów z podróżnikami, a także dzięki odbytym przeze mnie rozmaitym wycieczkom, mogę dostarczyć Ci wiele porad praktycznych czy po prostu podróżniczych inspiracji.

Organizacja imprez Poznań

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się między innymi profesjonalna organizacja imprez plenerowych, integracyjnych, firmowych lub urodzinowych. Zapewniamy również oprawę oraz liczne atrakcje dostosowane do charakteru eventu. Działamy na terenie Piły, Poznania, Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

Integracja Wisła

Przejazd konnym zaprzęgiem wzdłuż malowniczej doliny, góralska biesiada przy ognisku - integracja w Wiśle nie musi być nudna! Zapraszamy grupy zorganizowane do spędzenia wieczoru razem z nami. Oferujemy wygodne miejsca noclegowe w gospodarstwie agroturystycznym, wycieczkę saniami i... niezapomniane wrażenia!