skok ze spadochronu

Jesteś ciekawy jak wygląda półwysep Helski z lotu ptaka? W trakcie naszej podniebnej podroży będziesz miał szansę to zobaczyć. Sky Camp już od 5 lat organizuje skok ze spadochronu w okolicach Jastarni oraz Kazimierza Biskupiego koło Konina. W trakcie naszych wypadów najpierw lecisz samolotem kilka tysięcy metrów nad ziemią, a potem w tandemie z profesjonalnym instruktorem swobodnie spadasz w dół. Gwarantujemy, że na długo zapamiętasz adrenalinę przy początkowej prędkości około 200 hm/h oraz fenomenalnymi widokami, które ujrzysz zbliżając się do ziemi.

imprezy integracyjne Poznań

Dobrze zgrany zespół w pracy to podstawa. Jedną z opcji, która umożliwi wzajemne zapoznanie się młodej grupy są wyjazdy plenerowe. Nasza poznańska firma organizuje imprezy integracyjne pełne atrakcji. Umożliwiamy przeprowadzenie spotkania według wcześniej ustalonego scenariusza. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkoleniową - to dobra opcja na spotkanie się w szerokim gronie pracowniczym, przyswojenie wiedzy i wymienienie poglądów.

namioty aluminiowe

Oferujemy wsparcie w organizowaniu wydarzeń plenerowych. Zajmujemy się wynajmem konstrukcji szybko rozkładanych, w których skład wchodzą m.in. namioty aluminiowe czy przenośne pawilony o różnych rozmiarach i kształtach. Naszym klientom proponujemy także organizację imprez na świeżym powietrzu oraz catering.