Gry planszowe dla dzieci

Zależy Ci na tym, aby Twoja pociesza miło, a jednocześnie pożytecznie spędzała wolny czas? Postaw na połączenie nauki z zabawą i sięgnij po znakomite gry planszowe dla dzieci oferowane przez firmę Hobbiton24. U nas znajdziesz różne warianty tematyczne, a także zabawy mające na celu rozwijanie różnych umiejętności.

Namioty magazynowe

Namioty magazynowe mają tę przewagę nad budynkami, że do ich postawienia nie są konieczne żadne zgody geodezyjne, czy architektoniczne. Namioty magazynowe są proste w rozstawianiu, dzięki czemu można szybko zorganizować rozmaite przedsięwzięcia na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nasze produkty są stabilne i odporne na uszkodzenia.

skok ze spadochronu

Jesteś ciekawy jak wygląda półwysep Helski z lotu ptaka? W trakcie naszej podniebnej podroży będziesz miał szansę to zobaczyć. Sky Camp już od 5 lat organizuje skok ze spadochronu w okolicach Jastarni oraz Kazimierza Biskupiego koło Konina. W trakcie naszych wypadów najpierw lecisz samolotem kilka tysięcy metrów nad ziemią, a potem w tandemie z profesjonalnym instruktorem swobodnie spadasz w dół. Gwarantujemy, że na długo zapamiętasz adrenalinę przy początkowej prędkości około 200 hm/h oraz fenomenalnymi widokami, które ujrzysz zbliżając się do ziemi.