Licytacje komornicze Bydgoszcz

Znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej liczne licytacje komornicze. Bydgoszcz stanowi miasto, gdzie możecie Państwo także spotkać się w zlokalizowanej na terenie naszego miasta siedzibie naszej kancelarii ze specjalistą, który udzieli Państwu informacji odnośnie obecnie prowadzonych aukcji. Możecie Państwo u nas znaleźć wycenę zarówno nieruchomości, jak i licznych ruchomości, jakie znajdują się na terenie, a także w okolicach naszego miasto. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Prawnik Suwałki

Nasza kancelaria adwokacka w Suwałkach oferuje Klientom pomoc z zakresu kodeksu rodzinnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, ubezpieczeń społecznych oraz pracy. Prowadzimy między innymi sprawy dotyczące rozwodów, ochrony własności czy podziału majątku oraz przyznania alimentów. Prawnik Justyna Lewandowska reprezentuje także Klientów przed sądami w postępowaniach administracyjnych egzekucyjnych. Oferujemy także doradztwo i zastępstwo procesowe. Sporządzamy formalne opinie, umowy oraz prowadzimy mediacje ze stroną przeciwną.

radca prawny Bydgoszcz

Nasza firma dba o najwyższe standardy usług dlatego każdy nasz radca prawny (Bydgoszcz) to wykwalifikowany i doświadczony pracownik. Chcąc zapewnić rzetelne usługi w atrakcyjnej ofercie zawsze dopasowujemy się do klienta. Nasz radca prawny spotka się w każdym miejscu, zapozna się ze sprawą i przedstawi konkretną ofertę.

Prawo opiekuńcze

Zakończenie związku małżeńskiego wiąże się z koniecznością ustalenia przez sąd kilku ważnych kwestii. W kancelarii prawnej specjalizujemy się między innymi w prawie opiekuńczym. W tym zakresie świadczymy pomoc między innymi w obszarze ustalenia z którym z rodziców pozostanie dziecko bądź w kwestii ustalenia wysokości alimentów.

Pomoc dłużnikom Konin

Nasza firma oferuje porady prawne w przypadku ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Jedną z naszych usług jest pomoc dłużnikom w Koninie, gdzie zgłaszają się oni do nas w celu poznania dostępnych dla nich dróg postępowania wobec ich nowej sytuacji życiowej i majątkowej, a my za zadanie mamy te drogi przedstawić.

Koszt sprowadzenia zwłok z Niemiec

Śmierć bliskiej osoby, tym bardziej za granicą, bez możliwości pożegnania jest z pewnością traumatycznym przeżyciem. Z tego względu nasza firma pomaga w szeregu czynności związanych z pogrzebem m.in. transportowania ciała do Polski zza naszej zachodniej granicy. Koszt sprowadzenia zwłok z Niemiec może zależeć od wielu czynników np. odległości pomiędzy miejscowością, w której znajduje się ciało, a docelowym miejscem przejazdu.

Prawnik rozwody

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w zagadnieniach karnych, związanych z pracą, cywilnych, handlowych, spadkowych i rodzinnych. Prawnik wspiera klientów planujących rozwody, także z orzeczeniem o winie. Adwokat angażuje się w cały proces prowadzący do rozwiązania małżeństwa oraz uregulowania kwestii opieki nad dziećmi.