Licytacje komornicze Bydgoszcz

Znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej liczne licytacje komornicze. Bydgoszcz stanowi miasto, gdzie możecie Państwo także spotkać się w zlokalizowanej na terenie naszego miasta siedzibie naszej kancelarii ze specjalistą, który udzieli Państwu informacji odnośnie obecnie prowadzonych aukcji. Możecie Państwo u nas znaleźć wycenę zarówno nieruchomości, jak i licznych ruchomości, jakie znajdują się na terenie, a także w okolicach naszego miasto. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Prawnik Suwałki

Nasza kancelaria adwokacka w Suwałkach oferuje Klientom pomoc z zakresu kodeksu rodzinnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, ubezpieczeń społecznych oraz pracy. Prowadzimy między innymi sprawy dotyczące rozwodów, ochrony własności czy podziału majątku oraz przyznania alimentów. Prawnik Justyna Lewandowska reprezentuje także Klientów przed sądami w postępowaniach administracyjnych egzekucyjnych. Oferujemy także doradztwo i zastępstwo procesowe. Sporządzamy formalne opinie, umowy oraz prowadzimy mediacje ze stroną przeciwną.

radca prawny Bydgoszcz

Nasza firma dba o najwyższe standardy usług dlatego każdy nasz radca prawny (Bydgoszcz) to wykwalifikowany i doświadczony pracownik. Chcąc zapewnić rzetelne usługi w atrakcyjnej ofercie zawsze dopasowujemy się do klienta. Nasz radca prawny spotka się w każdym miejscu, zapozna się ze sprawą i przedstawi konkretną ofertę.

Prawo opiekuńcze

Zakończenie związku małżeńskiego wiąże się z koniecznością ustalenia przez sąd kilku ważnych kwestii. W kancelarii prawnej specjalizujemy się między innymi w prawie opiekuńczym. W tym zakresie świadczymy pomoc między innymi w obszarze ustalenia z którym z rodziców pozostanie dziecko bądź w kwestii ustalenia wysokości alimentów.

Prawnik rozwody

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w zagadnieniach karnych, związanych z pracą, cywilnych, handlowych, spadkowych i rodzinnych. Prawnik wspiera klientów planujących rozwody, także z orzeczeniem o winie. Adwokat angażuje się w cały proces prowadzący do rozwiązania małżeństwa oraz uregulowania kwestii opieki nad dziećmi.

Kancelaria prawnicza

Kancelaria prawnicza oferująca usługi dla firm oraz klientów indywidualnych czy finansowych zlokalizowana w Warszawie oferuje Państwu różnego rodzaju usługi z zakresu doradztwa prawnego. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze prawnej, a także monitoringu i windykacji należności.