Prawnik Suwałki

Nasza kancelaria adwokacka w Suwałkach oferuje Klientom pomoc z zakresu kodeksu rodzinnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, ubezpieczeń społecznych oraz pracy. Prowadzimy między innymi sprawy dotyczące rozwodów, ochrony własności czy podziału majątku oraz przyznania alimentów. Prawnik Justyna Lewandowska reprezentuje także Klientów przed sądami w postępowaniach administracyjnych egzekucyjnych. Oferujemy także doradztwo i zastępstwo procesowe. Sporządzamy formalne opinie, umowy oraz prowadzimy mediacje ze stroną przeciwną.

radca prawny Bydgoszcz

Nasza firma dba o najwyższe standardy usług dlatego każdy nasz radca prawny (Bydgoszcz) to wykwalifikowany i doświadczony pracownik. Chcąc zapewnić rzetelne usługi w atrakcyjnej ofercie zawsze dopasowujemy się do klienta. Nasz radca prawny spotka się w każdym miejscu, zapozna się ze sprawą i przedstawi konkretną ofertę.

Nieruchomości w prawie - blog o nieruchomościach

Zastanawiasz się nad zakupem, sprzedażą, najmem nieruchomości? Skomplikowane aspekty prawne są Ci obce, a chciałbyś być pewnym swoich decyzji? Nasz serwis Nieruchomości w prawie - blog o nieruchomościach pozwoli Ci na zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień prawa nieruchomości. Dzięki nam przestaniesz obawiać się pułapek prawnych, stając się świadomym uczestnikiem rynku. Odwiedź nas już dziś i skorzystaj z bogactwa wiedzy, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Nie pozwól, aby brak wiedzy był barierą w twojej drodze do sukcesu na rynku nieruchomości.