komis narciarski Warszawa

Nasza firma w Warszawie prowadzi szeroko rozumiany serwis i komis narciarski, w którym świadczymy kompleksowy zakres usług. W zależności od wybranego pakietu jesteśmy w stanie wyrównać ślizgi, zalewać ubytki, ostrzyć krawędzie czy smarować na gorąco. Po podpisaniu umowy możliwe jest także testowanie naszych produktów.

Krokodylki ćwiczenie

Chcesz w krótkim czasie zbudować formę i zobaczyć bardzo szybko efekty Twojej pracy? Zacznij wykonywać krokodylki. Ćwiczenie to angażuje wszystkie główne grupy mięśniowe, przez co jest to spory wysiłek do organizmu. Polega ono na wykonaniu bez żadnej przerwy następującej sekwencji: przysiad, deska, pompka i wyskok.

Kajaki Radomka

Kajaki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi. Weekendowe spływy kajakowe Radomką, a także dłuższe wyprawy to nie lada gratka zarówno dla amatorów, jak i dla osób, które z kajakiem są za pan brat. Wszystko zależy również od stopnia trudności trasy jaką wybierzemy na spływ. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Noże obronne

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w odzież i obuwie wojskowe oraz różnego rodzaju akcesoria militarne, survivalowe oraz turystyczne. W asortymencie dostępne są noże obronne od takich producentów, jak Victorinox, Glock, Ontario, Moraknive czy Schrade. Posiadamy także kamienie ceramiczne do ostrzenia stali stosowanej w narzędziach tnących.