Torby ekologiczne

Najczęstszymi tworzywami sztucznymi używanymi do produkcji torby foliowe jest polietylen, polipropylen, kopolimer etylenu oraz fluoropolimery. Na typy folii składają się rękawy, półrękawy, rękawy z dwiema zakładkami oraz taśmy. Torby ekologiczne dzielimy ponadto na folie termokurczliwe oraz torby foliowe. Dostępne są również ekotorby z juty. Zapraszamy na stronę producenta.

Tablice reklamowe Poznań

Firma Hopson wykonuje solidne i trwałe tablice reklamowe a także coraz częściej świadczy usługi oklejania samochodów. Już pierwsze profesjonalne analizy rynku utwierdziły nas w przekonaniu, że nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem osób zainteresowanych możliwościami, jakie stwarza organizowanie przez nas tego rodzaju formy reklamy. Serdecznie polecamy.

szkolenia medialne

Każda firma, która zajmuje się swoją działalnością od dłuższego czasu oraz ciągle rośnie, powinna zwrócić szczególną uwagę na to, jak wygląda jej wizerunek oraz relacje z otoczeniem. Get Media Studio przeprowadza szkolenia medialne dla pracowników, które uczą ich jak wykorzystywać własne predyspozycje oraz pozbywać się niewłaściwych nawyków, by ukazać siebie i swoją firmę w jak najlepszym świetle. Ponadto, pokazujemy tajniki pracy dziennikarzy, przygotowując naszych Klientów do udzielania im profesjonalnych wywiadów.

Reklama BTL

Nie wiesz komu zawierzyć przygotowanie skutecznej strategii marketingowej? Proponujemy zapoznać się z ofertą agencji reklamowej i firmy konsultingowej (Warszawa) w jednym. Realizujemy projekty krajowe i międzynarodowe, do kompetencji pracowników należy reklama BTL, ATL, realizowane również za granicą.

Podesty ruchome wynajem

Naszą flotę tworzą nowoczesne podnośniki koszowe oraz podesty ruchome. Wynajem tych sprzętów pozwala nam wspomagać Państwa w realizacji prac prowadzonych na wysokościach. Dyspozycyjność naszego sprzętu pozwala nam uczestniczyć w działaniach prowadzonych na wysokości od 18 do nawet 34 metrów. Oczywiście firma HEBEN Michał Kętrzyński zapewnia też obsługę operatorską.

ławki ogrodowe

Nasza firma to rzetelny importer mebli do ogrodu oraz do domu z Indonezji. Proponujemy Państwu m.in. piękne, rzeźbione ławki ogrodowe drewniane, które zachwycą Twoich znajomych i sąsiadów. Naszym celem jest dostarczenie Państwu tego, co w meblach najpiękniejsze. Oferowane przez nas produkty posiadają duszę i wyjątkowy szyk. Zapraszamy do zamawiania!

Blog o modzie

Moda polska swoimi osiągnięciami dorównuje tej międzynarodowej. Na portalu i blogu modowym Fashion Post możesz dowiedzieć się o niej wszystkiego, znajdując także felietony, newsy, wywiady i porady przekazane w przystępny sposób. Strona zawiera również testy kosmetyków i oceny stylizacji największych gwiazd i celebrytów na świecie.