Torby ekologiczne

Najczęstszymi tworzywami sztucznymi używanymi do produkcji torby foliowe jest polietylen, polipropylen, kopolimer etylenu oraz fluoropolimery. Na typy folii składają się rękawy, półrękawy, rękawy z dwiema zakładkami oraz taśmy. Torby ekologiczne dzielimy ponadto na folie termokurczliwe oraz torby foliowe. Dostępne są również ekotorby z juty. Zapraszamy na stronę producenta.

Namioty handlowe

Nasza firma słynie przede wszystkim z wszelkiego rodzaju hal namiotowych. Oferujemy namioty imprezowe, które idealnie sprawdzają się jako hale sportowe, wystawowe czy też hale handlowe. Nasze duże namioty posiadając stalowa konstrukcję bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się w każdą pogodę. Jeśli więc interesują Państwa namioty ogrodowe i magazynowe zapraszamy do współpracy.

druk flexo

Wysokiej jakości grafiki umieszczane na produktach reklamowych można uzyskać stosując druk flexo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu elastycznych i wypukłych form - matryc. Dzięki czemu możliwe jest odbicie obrazu na folii, a także innych materiałach. Zastosowanie takiej metody umożliwia szybką i efektywną pracę.

Windery

Nasza firma wykonuje różnorodne flagi reklamowe. Szczególną popularnością cieszą się m.in. windery, które można ustawić praktycznie w każdym miejscu: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonujemy je z wytrzymałych dzianin poliestrowych, odpornych na działanie niesprzyjających czynników, takich jak wilgoć, czy wysokie i niskie temperatury.

Opinie Pracownia Finansowa - Facebook

Cenne źródło rzetelnych informacji na temat projektów inwestycyjnych na rynku OZE, nieruchomości czy też nowych technologii stanowią media społecznościowe, takie jak na przykład Facebook. Pracownia Finansowa zamieszcza na swoim profilu nie tylko informacje o projektach, ale też opinie beneficjentów.

Tanie kubki

Jeśli chcecie w profesjonalnej formie wesprzeć prowadzone kampanie promocyjne zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami firmy Rekdruk. Będziecie mogli u nas stworzyć atrakcyjne, tanie kubki reklamowe, na których umieszczony zostanie dowolny emblemat, nadruk. Dzięki wykorzystaniu dostępnego w naszej firmie nowoczesnego sprzętu możliwe jest wierne odwzorowanie zgłoszonych do nas projektów. Pełna gama kolorystyczna, precyzyjne wykonanie sprawi, że Wasze gadżety będą się atrakcyjnie prezentowały.

Ondulacja włosów

Kiedyś większość kobiet nie wyobrażałaby sobie wyjść z domu bez fryzury zrobionej na wałkach lub papilotach. Potem pojawiła się alternatywa dla tej praktyki: trwała ondulacja włosów. Dziś fenomen ten wraca do mody, choć posiada zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Przedstawiamy argumenty obu stron.

Druk na szkle

Nie lubimy się chwalić, ale są momenty, że musimy, gdyż jesteśmy mistrzami w tworzeniu druku na szkle, co stanowi doskonałe rozwiązanie do zdobienia domowych, firmowych czy hotelowych pomieszczeń. oferujemy państwu najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb - korzystamy z najlepszych materiałów i tworzymy dzieła sztuki w różnym stylu, które stanowić będą wspaniała dekorację każdej kuchni, salonu czy pokoju. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o znalezienie dla państwa idealnej dekoracji.

Litery ze styroduru

W jaki sposób skonstruować ciekawy pod względem wizualnym przekaz reklamowy dla Waszego przedsiębiorstwa, tak by było ono dobrze zauważalne w przestrzeni miejskiej? Rozwiązaniem z pewnością są litery ze styroduru, jakie znajdziecie Państwo w asortymencie Idea Novum. Proponujemy je Państwo w bardzo zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu będziecie mogli zaimplementować je u siebie dokładnie w takiej wielkości, jaka będzie Wam niezbędne. Fizyczną siedzibę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie w Warszawie.

animacje 2d Warszawa

Jesteśmy studiem tworzącym wyjątkowe materiały filmowe. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in również rysowane ręcznie animacje 2D. Warszawa? Okolice? Dla nas nie ma problemu! Nasze produkcje w niekonwencjonalny sposób zareklamują ciekawy produkt lub usługę i z pewnością zostaną na dłużej w pamięci. Każdemu klientowi oferujemy wyjątkowy, spersonalizowany styl graficzny.

Druk banerów

Najbardziej powszechną drogą reklamy w ostatnich czasach jest druk banerów. Umożliwia on zastosowanie reklamy na konstrukcjach wolnostojących, parkanach i wielu innych miejscach przeznaczonych na reklamę zewnętrzną. Jeżeli chciałbyś dołączyć do osób, stosujących ten rodzaj promocji, to zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz pełną ofertę firmy.