Torby ekologiczne

Najczęstszymi tworzywami sztucznymi używanymi do produkcji torby foliowe jest polietylen, polipropylen, kopolimer etylenu oraz fluoropolimery. Na typy folii składają się rękawy, półrękawy, rękawy z dwiema zakładkami oraz taśmy. Torby ekologiczne dzielimy ponadto na folie termokurczliwe oraz torby foliowe. Dostępne są również ekotorby z juty. Zapraszamy na stronę producenta.

Tablice reklamowe Poznań

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu tablice reklamowych, unijnych oraz billboardów. Jako zespół specjalistów i pasjonatów reklamy zewnętrznej, zawsze działamy precyzyjnie i z najwyższą dokładnością. Zależy nam, aby nasi klienci byli zauważeni dzięki naszym formom promocji. Nie jest to trudne, gdyż dla nas wielkość ma znaczenie. Dlatego też naszą specjalnością są billboardy. To one bowiem uwalniają prawdziwy potencjał w przedsiębiorstwie. Zachęcamy serdecznie do skorzystania!

Namioty handlowe

Nasza firma słynie przede wszystkim z wszelkiego rodzaju hal namiotowych. Oferujemy namioty imprezowe, które idealnie sprawdzają się jako hale sportowe, wystawowe czy też hale handlowe. Nasze duże namioty posiadając stalowa konstrukcję bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się w każdą pogodę. Jeśli więc interesują Państwa namioty ogrodowe i magazynowe zapraszamy do współpracy.

druk flexo

Wysokiej jakości grafiki umieszczane na produktach reklamowych można uzyskać stosując druk flexo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu elastycznych i wypukłych form - matryc. Dzięki czemu możliwe jest odbicie obrazu na folii, a także innych materiałach. Zastosowanie takiej metody umożliwia szybką i efektywną pracę.

Windery

Nasza firma wykonuje różnorodne flagi reklamowe. Szczególną popularnością cieszą się m.in. windery, które można ustawić praktycznie w każdym miejscu: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonujemy je z wytrzymałych dzianin poliestrowych, odpornych na działanie niesprzyjających czynników, takich jak wilgoć, czy wysokie i niskie temperatury.

Opinie Pracownia Finansowa - Facebook

Cenne źródło rzetelnych informacji na temat projektów inwestycyjnych na rynku OZE, nieruchomości czy też nowych technologii stanowią media społecznościowe, takie jak na przykład Facebook. Pracownia Finansowa zamieszcza na swoim profilu nie tylko informacje o projektach, ale też opinie beneficjentów.

torby reklamowe z nadrukiem

Jeśli potrzebne są Wam najbardziej wytrzymałe torby reklamowe z nadrukiem zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przygotują dla Was optymalne rozwiązanie, za sprawą którego możliwe jest uzyskanie najbardziej ciekawych form na reklamowanie swojej firmy, produktu czy też marki. Znajdziecie u nas liczne kreatywne pomysły, w jaki sposób można uzupełnić prowadzoną przez Was kampanię promocyjną, a także uzyskać pozytywny wizerunek danej firmy, dzięki stosowaniu ekologicznych materiałów.

Tanie kubki

Jeśli chcecie w profesjonalnej formie wesprzeć prowadzone kampanie promocyjne zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami firmy Rekdruk. Będziecie mogli u nas stworzyć atrakcyjne, tanie kubki reklamowe, na których umieszczony zostanie dowolny emblemat, nadruk. Dzięki wykorzystaniu dostępnego w naszej firmie nowoczesnego sprzętu możliwe jest wierne odwzorowanie zgłoszonych do nas projektów. Pełna gama kolorystyczna, precyzyjne wykonanie sprawi, że Wasze gadżety będą się atrakcyjnie prezentowały.

Ondulacja włosów

Kiedyś większość kobiet nie wyobrażałaby sobie wyjść z domu bez fryzury zrobionej na wałkach lub papilotach. Potem pojawiła się alternatywa dla tej praktyki: trwała ondulacja włosów. Dziś fenomen ten wraca do mody, choć posiada zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Przedstawiamy argumenty obu stron.

produkcja opakowań

Jak wiadomo to zawartość jest najważniejsza, a nie otoczka. Jednak coraz więcej firm przykłada ogromną wagę do tego, w jaki sposób wyglądają ich finalnie skomponowane wyroby. Do naszych zadań należy produkcja opakowań. Podczas całego procesu bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania. Przygotowujemy prototyp, by w późniejszym czasie nanieść na niego zmiany lub dodatkową grafikę.