Torby ekologiczne

Najczęstszymi tworzywami sztucznymi używanymi do produkcji torby foliowe jest polietylen, polipropylen, kopolimer etylenu oraz fluoropolimery. Na typy folii składają się rękawy, półrękawy, rękawy z dwiema zakładkami oraz taśmy. Torby ekologiczne dzielimy ponadto na folie termokurczliwe oraz torby foliowe. Dostępne są również ekotorby z juty. Zapraszamy na stronę producenta.

Tablice reklamowe Poznań

Firma Hopson wykonuje solidne i trwałe tablice reklamowe a także coraz częściej świadczy usługi oklejania samochodów. Już pierwsze profesjonalne analizy rynku utwierdziły nas w przekonaniu, że nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem osób zainteresowanych możliwościami, jakie stwarza organizowanie przez nas tego rodzaju formy reklamy. Serdecznie polecamy.

ławki ogrodowe

Nasza firma to rzetelny importer mebli do ogrodu oraz do domu z Indonezji. Proponujemy Państwu m.in. piękne, rzeźbione ławki ogrodowe drewniane, które zachwycą Twoich znajomych i sąsiadów. Naszym celem jest dostarczenie Państwu tego, co w meblach najpiękniejsze. Oferowane przez nas produkty posiadają duszę i wyjątkowy szyk. Zapraszamy do zamawiania!

Blog o modzie

Moda polska swoimi osiągnięciami dorównuje tej międzynarodowej. Na portalu i blogu modowym Fashion Post możesz dowiedzieć się o niej wszystkiego, znajdując także felietony, newsy, wywiady i porady przekazane w przystępny sposób. Strona zawiera również testy kosmetyków i oceny stylizacji największych gwiazd i celebrytów na świecie.

Namioty handlowe

Nasza firma słynie przede wszystkim z wszelkiego rodzaju hal namiotowych. Oferujemy namioty imprezowe, które idealnie sprawdzają się jako hale sportowe, wystawowe czy też hale handlowe. Nasze duże namioty posiadając stalowa konstrukcję bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się w każdą pogodę. Jeśli więc interesują Państwa namioty ogrodowe i magazynowe zapraszamy do współpracy.

Naklejki na ścianę

Stylowe ozdoby do kuchni? A może kolorowe dekoracje z motywami baśniowymi do pokoju Twoich dzieci? Welurowe naklejki na ścianę ożywią każdą wolną przestrzeń w domu i sprawią, że każde pomieszczenie będzie oryginalne. W asortymencie mamy również ozdoby w postaci cytatów i złotych myśli, które z pewnością spodobają się osobom lubiącym wyrażać siebie poprzez słowa.

agencja graficzna Warszawa

Profesjonalne i atrakcyjne materiały reklamowe to klucz do sukcesu marki - nasza warszawska agencja graficzna wykonuje zlecenia zarówno dla klientów z Polski, jak i z za granicy. Zajmujemy się projektowaniem folderów reklamowych, ulotek i fotografii. Do pracy marketingowej wykorzystujemy m.in. dwadzieścia pięć stacji wyposażonych w nowoczesne oprogramowanie.

scenariusz filmu reklamowego

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów promocji usług czy asortymentu czy usług danej firmy. Jednym z nich są spoty emitowane w telewizji bądź internecie. Specjalnością naszej firmy jest pomoc w przygotowaniu w tego typu formie. Na podstawie oczekiwań klienta tworzymy scenariusz filmu reklamowego, a także doradzimy wykorzystanie różnych chwytów marketingowych.

Długopisy reklamowe Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, które doskonale sprawdzą się jako gadżety promujące firmę, konkretny produkt czy usługę. Polecamy długopisy reklamowe z nadrukiem w formie logo, hasła czy danych teleadresowych przedsiębiorstwa, które staną się atrakcyjnym upominkiem dla każdego Klienta.