Namioty handlowe

Nasza firma słynie przede wszystkim z wszelkiego rodzaju hal namiotowych. Oferujemy namioty imprezowe, które idealnie sprawdzają się jako hale sportowe, wystawowe czy też hale handlowe. Nasze duże namioty posiadając stalowa konstrukcję bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się w każdą pogodę. Jeśli więc interesują Państwa namioty ogrodowe i magazynowe zapraszamy do współpracy.

druk flexo

Wysokiej jakości grafiki umieszczane na produktach reklamowych można uzyskać stosując druk flexo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu elastycznych i wypukłych form - matryc. Dzięki czemu możliwe jest odbicie obrazu na folii, a także innych materiałach. Zastosowanie takiej metody umożliwia szybką i efektywną pracę.

Windery

Nasza firma wykonuje różnorodne flagi reklamowe. Szczególną popularnością cieszą się m.in. windery, które można ustawić praktycznie w każdym miejscu: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonujemy je z wytrzymałych dzianin poliestrowych, odpornych na działanie niesprzyjających czynników, takich jak wilgoć, czy wysokie i niskie temperatury.

Opinie Pracownia Finansowa - Facebook

Cenne źródło rzetelnych informacji na temat projektów inwestycyjnych na rynku OZE, nieruchomości czy też nowych technologii stanowią media społecznościowe, takie jak na przykład Facebook. Pracownia Finansowa zamieszcza na swoim profilu nie tylko informacje o projektach, ale też opinie beneficjentów.

Tanie kubki

Jeśli chcecie w profesjonalnej formie wesprzeć prowadzone kampanie promocyjne zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami firmy Rekdruk. Będziecie mogli u nas stworzyć atrakcyjne, tanie kubki reklamowe, na których umieszczony zostanie dowolny emblemat, nadruk. Dzięki wykorzystaniu dostępnego w naszej firmie nowoczesnego sprzętu możliwe jest wierne odwzorowanie zgłoszonych do nas projektów. Pełna gama kolorystyczna, precyzyjne wykonanie sprawi, że Wasze gadżety będą się atrakcyjnie prezentowały.

Ondulacja włosów

Kiedyś większość kobiet nie wyobrażałaby sobie wyjść z domu bez fryzury zrobionej na wałkach lub papilotach. Potem pojawiła się alternatywa dla tej praktyki: trwała ondulacja włosów. Dziś fenomen ten wraca do mody, choć posiada zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Przedstawiamy argumenty obu stron.

Podstawka pod piłkę

Rozpoznajemy prawdziwe pasje i niezapomniane emocje, które łączą ludzi z piłką. Właśnie dlatego nasza firma oferuje takie produkty jak podstawka pod piłkę. Ten praktyczny i elegancki produkt to nie tylko wygodne miejsce do przechowywania , ale także doskonały element dekoracyjny. Jego uniwersalny design pasuje do każdego wnętrza, tworząc wyjątkowe i stylowe przestrzenie.