Torby ekologiczne

Najczęstszymi tworzywami sztucznymi używanymi do produkcji torby foliowe jest polietylen, polipropylen, kopolimer etylenu oraz fluoropolimery. Na typy folii składają się rękawy, półrękawy, rękawy z dwiema zakładkami oraz taśmy. Torby ekologiczne dzielimy ponadto na folie termokurczliwe oraz torby foliowe. Dostępne są również ekotorby z juty. Zapraszamy na stronę producenta.

Tablice reklamowe Poznań

Firma Hopson wykonuje solidne i trwałe tablice reklamowe a także coraz częściej świadczy usługi oklejania samochodów. Już pierwsze profesjonalne analizy rynku utwierdziły nas w przekonaniu, że nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem osób zainteresowanych możliwościami, jakie stwarza organizowanie przez nas tego rodzaju formy reklamy. Serdecznie polecamy.

Namioty handlowe

Nasza firma słynie przede wszystkim z wszelkiego rodzaju hal namiotowych. Oferujemy namioty imprezowe, które idealnie sprawdzają się jako hale sportowe, wystawowe czy też hale handlowe. Nasze duże namioty posiadając stalowa konstrukcję bez dwóch zdań idealnie sprawdzą się w każdą pogodę. Jeśli więc interesują Państwa namioty ogrodowe i magazynowe zapraszamy do współpracy.

agencja graficzna Warszawa

Profesjonalne i atrakcyjne materiały reklamowe to klucz do sukcesu marki - nasza warszawska agencja graficzna wykonuje zlecenia zarówno dla klientów z Polski, jak i z za granicy. Zajmujemy się projektowaniem folderów reklamowych, ulotek i fotografii. Do pracy marketingowej wykorzystujemy m.in. dwadzieścia pięć stacji wyposażonych w nowoczesne oprogramowanie.

Długopisy reklamowe Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, które doskonale sprawdzą się jako gadżety promujące firmę, konkretny produkt czy usługę. Polecamy długopisy reklamowe z nadrukiem w formie logo, hasła czy danych teleadresowych przedsiębiorstwa, które staną się atrakcyjnym upominkiem dla każdego Klienta.

Druk 24h

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, dzięki której nie będziecie się już musieli obawiać o brak odpowiedniej jakości materiałów promocyjnych. Pixel Art proponuje druk 24h na dobę, dzięki czemu każde zamówienie otrzymacie naprawdę szybko. Właśnie oni wykonują ulotki, kalendarze, wizytówki, plakaty, a także wiele innych produktów. Dodatkowo, proponują również najróżniejsze formularze czy foldery dla rozmaitych branż. Z nimi macie pewność, że wszystko otrzymacie zgodnie z ustalonym terminem.

druk flexo

Wysokiej jakości grafiki umieszczane na produktach reklamowych można uzyskać stosując druk flexo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu elastycznych i wypukłych form - matryc. Dzięki czemu możliwe jest odbicie obrazu na folii, a także innych materiałach. Zastosowanie takiej metody umożliwia szybką i efektywną pracę.