Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Zorganizowanie sobie wspaniałych wakacji w górach to doskonały sposób, aby wypocząć w najlepszej atmosferze i skorzystać z licznych możliwości, jakie dają nasze piękne, polskie góry. Zapraszamy do rezerwacji noclegów w Zakopanem - wynajmujemy najlepsze obiekty o wysokim standardzie. Dzięki położeniu w samym centrum, będziecie państwo mieli bardzo łatwy dostęp do wszystkich atrakcji zimowej stolicy Polski.

Bieszczadzka Sadyba

Szukasz spokojnego miejsca do odpoczynku i wyciszenia się w trakcie urlopu? Żadne miejsce nie zapewni bardziej komfortowych warunków niż nasza Bieszczadzka Sadyba. Posiadamy cztery ośrodki zlokalizowane w bliskiej odległości od najpopularniejszych górskich szlaków turystycznych oraz innych atrakcji okolicy.

noclegi w górach

Noclegi w górach interesują miłośników aktywnego wypoczynku, ale nie tylko. W zimie można szkolić tu umiejętności narciarskie, a w lecie zaś to właśnie znakomite trasy do uprawiania nie tylko turystyki pieszej, ale również kolarstwa górskiego są tym, co mają nam do zaoferowania pobliskie tereny. Pobyt w tym miejscu jest więc gwarancją nie tylko wypoczynku, ale także niezapomnianej przygody. Zapraszamy.

Lato 2021 last minute

Przez pandemię koronawirusa wiele planów wycieczkowych zostało odwołanych. Jednak dzięki szczepionkom istnieje możliwość, by miło spędzić lato 2021. Last minute to szansa na wybranie korzystnych ofert wyjazdów do m.in. Tunezji, Turcji czy też Grecji. Wejdź na naszą stronę i wybierz wycieczkę, która spełni Twoje marzenia!

Boksy dachowe

Firma zajmuje się wypożyczaniem bagażników i przyczep samochodowych. Można tutaj wynająć boksy dachowe o różnej pojemności i na wybrany okres czasu. Pracownicy pomogą zamontować sprzęt. Rozwiązanie wydaje się idealne na dłuższe wyprawy i wakacyjne wycieczki. Konstrukcje są stabilne i nie zakłócają komfortu jazdy.