Sterylizatory do butelek

W naszym asortymencie świeżo upieczone mamy znajdą urządzenia niezbędne do higienicznego karmienia maluchów. Proponujemy sterylizatory do butelek i kubeczków. Dostępne w różnych modelach urządzenia skutecznie usuwają wodę i zanieczyszczenia. Proces podgrzewania temperatury i oczyszczania naczyń trwa zazwyczaj kilka minut, dzięki czemu praktycznie zawsze są one gotowe do użycia.

kaftanik dla noworodka

Wytrzymałość, lekkość, przewiewność i naturalność - to przymiotniki, które idealnie opisują produkty wchodzące w skład naszej oferty. Proponujemy np. kaftanik dla noworodka, ubranko wykonane z czystej, naturalnej bawełny, bez dodatku szkodliwych barwników. To gwarancja komfortu, materiał jest przewiewny i przyjazny dla skóry - w przeciwieństwie do tworzyw modyfikowanych genetycznie nie powoduje podrażnień. Produkty dostępne są w rozmiarach od 44 do 74.

Sklep z zabawkami online

Rozglądacie się Państwo za placówką, w której będziecie mogli kupić Waszemu dziecku najlepsze klocki czy puzzle? Sklep z zabawkami online Tupiko, jaki znajdziecie w Internecie z pewnością okaże się doskonałym wyborem! Proponujemy szeroki asortyment produktów dla najmłodszych, ze szczególnym naciskiem na to, by rozwijały ich wyobraźnię.