Wyprawka dla noworodka

Rodzice szykujący się do narodzin maleństwa, powinni zawczasu pomyśleć o wyprawce dla niego. Polecamy wyprawkę dla noworodka, złożoną z wielu elementów. Celem korzystania ze sprawdzonych produktów, przetestowanych przez specjalistów i innych rodziców, jest zapewnienie pełni bezpieczeństwa dzieciaczkom. Polecamy akcesoria na gwarantujące spokojny sen: łóżeczka, materace, kołderki, pościel, kocyki. Do wyposażenia łazienki przydadzą się wanienki, gąbki, termometr do wody, kosmetyki i zabawki pływające.

Kurs angielskiego Białystok

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na praktyczny i niedrogi kurs angielskiego w Białymstoku, który pozwoli doskonale opanować ten niezwykły, choć trudny język. Nasi doświadczeni nauczyciele dostosują metody nauczania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Warto skorzystać z naszej wspaniałej oferty!

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Choroba alkoholowa często rozwija się niepostrzeżenie. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Szansa prowadzi stacjonarny odwyk dla alkoholików, ale także narkomanów, lekomanów i hazardzistów z całego kraju. Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie. Sesje indywidualne i grupowe pomagają chorym w lepszym rozumieniu swojej choroby i uczeniu się życia z nią, w pełnej trzeźwości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas i opisz swój problem. Wystawiamy zwolnienia lekarskie, przeprowadzamy detoksykację.