Wyprawka dla noworodka

Rodzice szykujący się do narodzin maleństwa, powinni zawczasu pomyśleć o wyprawce dla niego. Polecamy wyprawkę dla noworodka, złożoną z wielu elementów. Celem korzystania ze sprawdzonych produktów, przetestowanych przez specjalistów i innych rodziców, jest zapewnienie pełni bezpieczeństwa dzieciaczkom. Polecamy akcesoria na gwarantujące spokojny sen: łóżeczka, materace, kołderki, pościel, kocyki. Do wyposażenia łazienki przydadzą się wanienki, gąbki, termometr do wody, kosmetyki i zabawki pływające.

przedszkole Gdańsk

Nasza oferta powstała z myślą o tym, aby każdy rodzic miał pewność, że powierza w swoją pociechę w najlepsze ręce i zapewnia jej naprawdę wszystko to, co jest jej potrzebne do optymalnego rozwoju. Mieszczące się w Gdańsku przedszkole Megamocni dba o to, aby maluchy już od najmłodszych lat miały dostęp do możliwości rozwoju niezbędnych w późniejszym życiu kompetencji, a przy tym naprawdę świetnie się bawiły. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu programowi nawet nie poczują, że zostały bez rodziców!

Sterylizatory do butelek

W naszym asortymencie świeżo upieczone mamy znajdą urządzenia niezbędne do higienicznego karmienia maluchów. Proponujemy sterylizatory do butelek i kubeczków. Dostępne w różnych modelach urządzenia skutecznie usuwają wodę i zanieczyszczenia. Proces podgrzewania temperatury i oczyszczania naczyń trwa zazwyczaj kilka minut, dzięki czemu praktycznie zawsze są one gotowe do użycia.