Scoot and Ride

Chcesz zapewnić swojej pociesze wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo się rozwijać? Zależy Ci na tym, aby pozwolić jej się efektywnie uczyć, jednocześnie ciesząc się wspaniałą rozrywką? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie asortyment przygotowany przez sklep z zabawkami Proste Zabawki. U nas dostępne są rozwiązania zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty pokoik Waszego maleństwa stanie się naprawdę wyjątkową i pełną magii krainą.

Body niemowlęce

Sklep internetowy Dla Okruszka oferuje szeroki wybór ciuszków dla niemowląt. Zwłaszcza w początkowym okresie rozwoju dziecka warto zadbać o odpowiednie ubranka. Sklep wychodzi naprzeciw i oferuje szeroką paletę produktów. Jeśli chodzi o początkowy okres, możemy wybrać odpowiednie body dla dzieci. Do wyboru mamy różne kolory oraz szeroki zakres cenowy. Ten oraz pozostałe rodzaje oferowanych ciuszków produkowane są naturalnych materiałów, a na plus zasługuje łatwość utrzymania w czystości. Dla Okruszka to zadowolenie na twarzy rodziców oraz małych pociech.

Śpiworki do spania dla dzieci

Specjalnością naszej firmy są wykonane z certyfikowanych materiałów śpiworki do spania dla dzieci. Niwelują one problem marznięcia oraz przegrzewania się maluszka, gwarantując mu spokojny, niezakłócony sen. Niektóre modele są w pełni dostosowane do użycia razem z pięciostopniowymi pasami bezpieczeństwa.

Pajacyki dla noworodków

Zanim dziecko przyjdzie na świat, należy starannie się przygotować, nie tylko pod względem teoretycznym, ale i praktycznym. Wyprawa dla maluszka powinna zawierać niezbędne akcesoria i ubranka. W naszej ofercie znaleźć można między innymi pajacyki dla noworodków. Dysponujemy wieloma kolorami, wzorami i rozmiarami.