Autostrady

A2 to nie tylko autostrada - to zintegrowany system, który pozwoli Ci bezpiecznie i szybko dotrzeć do wybranego punktu, informując Cię wcześniej oraz na bieżąco o wszystkich opłatach oraz ewentualnych wypadkach utrudniających ruch. Staramy się nieprzerwanie tworzyć dogodne warunki jazdy dla naszych kierowców.

Wolumen metatrader

Dopiero zaczynasz grać na giełdzie? A może zajmujesz się tym od dawna, ale chcesz ulepszyć swoje wyniki? Jeśli tak, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Dzięki Expert Advisors poznasz prawdziwy wolumen w programie Metatrader, poza tym będziesz obecny przez 24/7 na giełdzie. Wystarczy wprowadzić do EA dane i gotowe - od tego momentu oprogramowanie za Ciebie sprzedaje i kupuje akcje, zgodnie z wytycznymi.

Konta osobiste

Naszym klientom, którzy decydują się na konta osobiste, oferujemy darmowe przelewy internetowe. Ponadto jeśli nie ukończyli oni 26 roku życia lub ich jednorazowy wpływ miesięczny wynosi 1500 złotych, to poprowadzimy ich rachunek za darmo. A mobilny dostęp sprawi, że w szybki i łatwy sposób będą mogli sprawdzić swoje wydatki.

Kantor Wrocław

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową, na której znajdą Państwo tanie waluty. W naszym Kantorze wymiany przebiegają szybko i bezpiecznie. To gwarancja nie tylko oszczędności czasu, ale i pieniędzy. Proponowany przez nas kurs jest zawsze bardzo korzystny. Sprawdź sam i przekonaj się, ile możesz na tym zyskać. Polecamy gorąco i zapraszamy do kontaktu!

Sanacja firmy

Jednym z postępowań restrukturyzacyjnych jest sanacja firmy. Ma ona na celu uniknięcie ogłoszenia upadłości dłużnika, ale pośrednio przyczynia się do zawarcia układu z wierzycielami. Możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania odróżnia ten proces od innych działań restrukturyzacyjnych. Zapewnia ono również najpełniejszą ochronę dłużnika przed pełną egzekucją.

Outsourcing kadr i płac

Zastanawiasz się, kto mógłby szybko, a przede wszystkim precyzyjnie wyliczyć zaliczkę na podatek dochodowy lub też wynagrodzenia pracowników? Już nie musisz! Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą specjalizującą się w usługach związanych z outsourcingiem kadr i płac. To właśnie dzięki nim uzyskasz w pełni fachową i profesjonalną pomoc w sprawach formalnych, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że dokumentacja twojego przedsiębiorstwa jest w jak najlepszym porządku. Firma zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych.

Tusze oryginalne do drukarek

Oferujemy różnorodne akcesoria do drukarek, które są dostępne zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Aby zachować drukarki w dobrej kondycji oraz wyeliminować ryzyko wystąpienia awarii, proponujemy skorzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy tusze oryginalne do drukarek najpopularniejszych światowych marek takich jak m.in. HP, Canon, Laxmark czy Epson. Stosując produkty dedykowane konkretnemu modelowi, zyskujemy pewność, że każdy wydruk będzie wykonany wyraźnie, z odzwierciedleniem barw.

Outsourcing kadr i płac

Profesjonalny outsourcing kadr i płac to specjalność naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego zapewniamy obsługę najlepszych specjalistów z biegłą znajomością przepisów prawnych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że księgowość Waszej firmy jest w najlepszych rękach. Outsourcing kadr i płac to przede wszystkim znacznie odciążenie Państwa firmy, a także sposób na oszczędności. Już nie musicie zatrudniać dodatkowych pracowników, aby zajmowali się tym sektorem. Powiedzcie go nam - z gwarancją profesjonalizmu.

Program do sprzedaży

Naszym klientom proponujemy programy do sprzedaży, magazynowania i paszportyzacji. Na rynku oprogramowania dla firm działamy od wielu lat, dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferowania usługi wysokiej jakości. Jeśli prowadzisz małą firmę i szukasz dla niej oprogramowania informatycznego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez rozwiązań. Z pewnością odpowiedzą one na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania.

kalendarze z własnym logo

Potrzebujesz wyjątkowego pomysłu na promocję firmy? Wybierz nasze spersonalizowane kalendarze z własnym logo! Dzięki nim Twoja marka będzie zawsze obecna w codziennym życiu klientów i partnerów biznesowych. Nasze kalendarze to nie tylko praktyczny sposób organizacji czasu, ale również doskonała forma reklamy. Wysoka jakość wykonania, elegancki design i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że nasze produkty cieszą się uznaniem wielu firm. Pozwól, że pomożemy Ci w wizerunku Twojej marki i zamów już dziś kalendarze z własnym logo!

Księgowość dla firm

Możemy Państwu zaproponować pomoc w zakresie kadr i płac - rozliczamy składki ZUS, PIT i CIT. Nasza oferta obejmuje księgowość dla firm, w ramach której sporządzamy sprawozdania finansowe, a także dokumenty związane z przychodami i rozchodami przedsiębiorstw. Ponadto pomożemy w wykonaniu ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej.