Cennik parkingu lotnisko Katowice

Witamy w firmie Pewny Parking przy lotnisku w Katowicach Pyrzowicach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich pasażerów lotów z naszego katowickiego portu lotniczego. Obojętnie, czy wyjeżdżasz na jeden dzień czy na dłużej, zawsze opłaci ci się zostawienie auta pod naszą pieczą. Polecamy atrakcyjne ceny oraz bezpłatną usługę odstawienia i podstawienia samochodu na lotnisko. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy miejsca garażowe. Informujemy, że teren jest strzeżony i monitorowany całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Łożysko kompresora klimatyzacji

Wśród wielu części niezbędnych do prawidłowego działania mechanizmu chłodniczego samochodu posiadamy łożysko kompresora klimatyzacji. Proponujemy elementy do chłodnic sprowadzane z Chin, ale także produkcji polskiej. Dostępne są one w różnych wielkościach i o różnych średnicach zewnętrznych i wewnętrznych.

Sprowadzanie aut z Niemiec

Naszym celem jest wsparcie kierowców, którzy zamierzają sprowadzić używane auto z Niemiec. Zajmiemy się wyszukaniem dogodnej oferty, a następnie zweryfikowaniem jej źródła pod kątem legalności. Zajmiemy się również sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu oraz historią jego użytkowania przed dokonaniem transakcji.

Serwis Toyota Wrocław

Korzystając z naszych usług masz przydzielonego opiekuna, który pozostaje do Twojej dyspozycji. Zyskujesz także gwarancję odkupienia obecnego auta, jeśli zakupisz nowe w naszym salonie. To tylko przykładowe korzyści, które oferuje nasz wrocławski serwis Toyota. Z nami masz pewność, że auto zostanie przyjęte do warsztaty w ciągu 24 godzin.

Ursus c 330 części

Zachęcamy do poznania oferty, w której znajdują się elementy hydrauliczne do ciągników. W prezentowanej ofercie znajdują się części Ursus c 330, c 360 oraz c 385 w szerokiej gamie rozwiązań: koła pasowe, głowice silników czy filtry powietrza. Proponujemy także podzespoły do innych maszyn, zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji.

agencja celna Świecko

Wiele osób decyduje się na zakup samochodu za granicą. Jednak taka transakcja wiąże się z szeregiem formalności, jakich musi dokonać nabywca, zanim zarejestruje auto w Polsce. Goldi Piotr Gołdyn to agencja celna w Świecku, w której oferujemy kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich spraw urzędowych.

Element przekładni

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych części zamiennych dla motoryzacji. W ofercie dostępny jest element przekładni, a także inne części zamienne do rozruszników i alternatorów pojazdów różnych marek i modeli. Jeżeli nie znaleźli państwo poszukiwanego elementu w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzki firm Warszawa

Specjalnością firmy TransPool są tanie przeprowadzki dla firm w Warszawie oraz poza jej granicami. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o jak najszybsze i najbezpieczniejsze przewiezienie różnego rodzaju mebli, książek, szafek oraz innych akcesoriów z jednego domu do innego. Zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty transportowej.

Opel MOKKA X

Komputer pokładowy, tempomat, klimatyzacja czy zastosowanie wysokiej technologii, jak radioodbiornik z łączem Bluetooth to tylko niektóre z jego zalet. Opel MOKKA X to klasa sama w sobie. Jego atrakcyjna cena zdecydowanie przekona cię do tego, aby poruszać się nim po naszych polskich drogach wzbudzając zachwyt pośród innych kierowców.