Busy Polska Anglia

Świadczymy usługi zarówno Klientom prywatnym, jak również przedsiębiorstwom i w związku z tym zyskaliśmy uznanie na polskim rynku. Specjalnością Mike Bus jest organizowanie przeprowadzek zagranicznych - transportujemy towary, również wielkogabarytowe dla wszystkich Klientów do Anglii. Jeżeli pragniesz zmienić miejsce zamieszkania czy chcesz otworzyć firmę w Wielkiej Brytanii zgłoś się do nas - zorganizujemy Ci doskonałej jakości transport w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Uchwyty do linii napowietrznych

Wysokiej jakości, profesjonalny osprzęt niezbędny w branży energetycznej, dostępny jest w naszej konkurencyjnej i bardzo atrakcyjnej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma produktami i narzędziami, takimi jak uchwyty do linii napowietrznych. Są one niezbędne do naciągania oraz uzyskania odpowiedniego naprężenia. Pochodzą od renomowanego producenta Nagaki Seiki, co czyni je najlepszym wyborem na rynku. Warto też zwrócić uwagę na sprzęt pomiarowy, artykuły BHP, a także na materiały techniczne.

Busy Polska Belgia

Zadbaliśmy o to, aby współpraca z firmą Transprim była wygodna i zadowalająca. Przewóz realizują nasze nowoczesne, w pełni sprawne busy. Polska-Belgia to jedna z tras, którą obsługujemy. Zawsze dbamy o zadowolenie i komfort naszych Klientów - wszystkie pojazdy wyposażyliśmy w ogrzewanie, przydatne zimą, oraz klimatyzację, która pozwoli uporać się nawet z największymi upałami. Zapewniamy również optymalne ceny usług, dzięki którym oferta Transprim jest dostępna dla wszystkich.

Cennik parkingu lotnisko Katowice

Witamy w firmie Pewny Parking przy lotnisku w Katowicach Pyrzowicach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich pasażerów lotów z naszego katowickiego portu lotniczego. Obojętnie, czy wyjeżdżasz na jeden dzień czy na dłużej, zawsze opłaci ci się zostawienie auta pod naszą pieczą. Polecamy atrakcyjne ceny oraz bezpłatną usługę odstawienia i podstawienia samochodu na lotnisko. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy miejsca garażowe. Informujemy, że teren jest strzeżony i monitorowany całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Łożysko kompresora klimatyzacji

Wśród wielu części niezbędnych do prawidłowego działania mechanizmu chłodniczego samochodu posiadamy łożysko kompresora klimatyzacji. Proponujemy elementy do chłodnic sprowadzane z Chin, ale także produkcji polskiej. Dostępne są one w różnych wielkościach i o różnych średnicach zewnętrznych i wewnętrznych.

Opony do samochodów osobowych

Nasz sklep online posiadający w ofercie opony do samochodów osobowych najlepszych światowych i krajowych producentów zaprasza do zakupów. W ofercie sprzedawanych artykułów znaleźć można ogumienie ogólnego użytku oraz wersje letnie oraz na zimę. Obejrzyj obecne oferty! Na stronie przeczytać można wiele ciekawych artykułów. Zapraszamy - niskie ceny.