Szkolenia wstępne bhp

Chcesz, by pracownicy twojego przedsiębiorstwa czuli się bezpiecznie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nasze szkolenia wstępne bhp pozwolą im na dysponowanie odpowiednim poziomem wiedzy, który wykorzystać będą mogli także w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Z nami będziecie mogli zapewnić im komfort realizowania obowiązków przy stanowiskach pracy właściwie wyposażonych. Prowadzimy również kursy okresowe na terenie Poznania. Specjalizujemy się w audytach oraz innych usługach z tego zakresu.

Opieka nad seniorami

W swojej pracy opieramy się na takich wartościach jak szacunek i zrozumienie, ponieważ wiemy, jak ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery dla osób starszych. Opieka nad seniorami to nie tylko usługa, ale przede wszystkim troska i ciepło, jakim otaczamy naszych podopiecznych zapewniając im spokojne i komfortowe życie.

Hiszpański online

Pragniemy, aby każdy miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych kompetencji. Dlatego też zajęcia z języka hiszpańskiego, prowadzone przez lektorów naszej wyjątkowej szkoły to przede wszystkim ogromna szansa - zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zawsze dbamy o ciekawą formę zajęć oraz aktywność uczestników. Jesteśmy w stanie zachęcić Państwa do uczestnictwa w specjalnych kursach - intensywnych, trwających niespełna miesiąc a także nauki online. Przygotowujemy również do egzaminów.