Szkolenia wstępne bhp

Chcesz, by pracownicy twojego przedsiębiorstwa czuli się bezpiecznie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nasze szkolenia wstępne bhp pozwolą im na dysponowanie odpowiednim poziomem wiedzy, który wykorzystać będą mogli także w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Z nami będziecie mogli zapewnić im komfort realizowania obowiązków przy stanowiskach pracy właściwie wyposażonych. Prowadzimy również kursy okresowe na terenie Poznania. Specjalizujemy się w audytach oraz innych usługach z tego zakresu.

Betterware praca

W naszej ofercie znaleźć można doskonały sprzęt do gospodarstwa domowego. Polecamy szczególnie serdecznie gadżety kuchenne, takie jak nożyce do drobiu, a także wykrojniki do ciasta. Dysponujemy również szablonami, dzięki którym można wykonać urocze wzory na kawowej piance. Zachęcamy do zainwestowania w szczypce do sałatek, pojemniki do czosnku dzięki którym nie będzie on pachniał w całym pomieszczeniu, a także w obieraczki do warzyw. Udostępniamy również desko do krojenia, a także torby na pieczywo i wygodne wyciskarki do cytryny. Wszystkie wyżej wymienione produkty pochodzą od firmy Betterware. Praca dla tej marki jest niezwykła, ponieważ można udostępnić klientom doskonałe akcesoria codziennego użytku w bardzo korzystnych cenach. Jeśli i Ty chcesz działać w obrębie tej marki to złóż zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na naszej oficjalnej stronie internetowej.

HACCP Szkolenia

Przedstawiamy Państwu działalność firmy HACCP Szkolenia. System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli obejmuje szereg procedur i działań zmierzających do zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa w punktach produkujących żywność oraz wydających posiłki. Nasze działania obejmują także sklepy spożywcze. Współpracujemy z jednostkami sanepidu w zakresie kontrolowania higieny i jakości sanitarnej w miejscach obróbki produktów spożywczych. Prowadzimy audyty, szkolenia, przygotowujemy dokumentację.