Niwelator laserowy

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom produkty trwałe oraz profesjonalne. Polecamy szeroki wybór urządzeń optycznych, takich jak mikroskopy, lornetki, lunety, dalmierze oraz niwelatory laserowe. Te ostatnie wyróżniają się swoimi parametrami technicznymi oraz zastosowanymi rozwiązaniami. Wykorzystuje się je do wyznaczania spadów terenu, przy wylewaniu posadzek oraz wstawianiu futryn. Posiadamy kilka modeli, które różnią się od siebie zastosowanymi systemami, ale łączy je uniwersalność oraz łatwość w obsłudze.

Naprawa falowników

Te elementy nazywane są także inwerterami lub przemiennikami częstotliwości. Odpowiadają za zmianę prądu stałego na zmienny dzięki mogą regulować prędkość obrotową klatkowych silników indukcyjnych. W przypadku niesprawnego funkcjonowania urządzenia, może okazać się, że konieczna jest naprawa falowników. Firma Adegis proponuje swoim klientom profesjonalną diagnostykę oraz serwis. Nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w zakresie skutecznej regeneracji podzespołów elektronicznych. Zapraszamy!

Przenośniki ślimakowe

Polecamy Państwu przenośniki ślimakowe, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktowej, a gdzie znajdziecie także inne liczne urządzanie, jakie dadzą Państwu możliwość przenoszenia odpowiednich materiałów, wykorzystując nasze przenośniki ślimakowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej.

Usługi niklowania

Wykonywane przez nas niklowanie to proces wieloetapowy, jaki wykonywany jest przez naszych specjalistów, którzy posiłkują się najnowocześniejszymi maszynami. Usługi niklowania oferowane przez nas to najwyższa jakość dostępna dla Państwa w niskich cenach. Zapraszamy do kontaktu z firmą Elbit Śliwińscy Sp. J., która wykona dla Państwa zlecenie.

Szlifowanie wałków

Nasze usługi obejmują wszystkie procesy związane z naprawą maszyn poligraficznych. To między innymi szlifowanie wałków offsetowych oraz ich gumowanie. Sprzedajemy również różnego rodzaju części zamienne, które pozwalają na skuteczny serwis danego urządzenia. To na przykład tuleje. Zajmujemy się również chromowanie oraz nacinaniem rowków. To, co wyróżnia nasze usługi, to terminowość oraz niezwykle krótki czas dotarcia do Klienta. Posiadamy swoje placówki na terenie Krakowa, Olsztyna i innych miast.

Taśmy transportujące

Jeżeli potrzebne Państwu takie elementy, jak na przykład taśmy transportujące - z pewnością powinniście zapoznać się z ofertą naszego przedsiębiorstwa, jak też podjąć z nami współpracę. Zyskacie dzięki temu rozwiązanie, które w pełni dopasowane będzie do Waszych unikalnych potrzeb, a także odznaczać się będzie niezrównaną jakością owocującą trwałością i niezawodnością. Przekonajcie się Państwo sami jak też poznajcie opinie przedsiębiorców, którzy dotychczas korzystali z naszych usług. Zapraszamy!

Płyn antybakteryjny

Oferujemy preparaty do prania chemicznego oraz wodnego z przeznaczeniem do stosowania w restauracjach, hotelach oraz siłowniach. Posiadamy w swojej ofercie również płyn antybakteryjny przydatny do dezynfekcji materiałów białych oraz kolorowych. W celu skompletowania środków piorących polecamy także odplamiacze oraz wybielacze.

Płyty ogniochronne

Dzięki swojej niepalności i dobrej izolacyjności płyty ognioochronne stosowane są w różnych dziedzinach budownictwa. Dodatkowo odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, grzyby bądź insekty i są pozbawione substancji szkodliwych dla zdrowia. Produkty są stosowane w podłogach, ścianach wewnętrznych, sufitach i nie tylko.

instalacje elektryczne

Każdy budynek niezależnie od swojego przeznaczenia aby mógł prawidłowo funkcjonować musi mieć dostęp do prądu. Instalacje elektryczne realizowane przez naszą firmę, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Zajmujemy się zarówno projektowaniem i wykonywaniem całej sieci od podstaw, jak i też dokonywaniem modernizacji pod bieżące potrzeby budynku.

Opakowania z folii producent

Jako wieloletni producent opakowań foliowych PatoPak w ofercie posiada worki, woreczki oraz torby z tworzyw sztucznych. Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej jakości nadruki na folii. Zachęcamy do kontaktu oraz współpracy w zakresie naszej oferty. Jesteśmy pewni, że jako producent opakowań jesteśmy w stanie spełnić każde wymogi.

Systemy komputerowe

Jesteśmy firmą zajmującą się automatyką przemysłową. Systemy komputerowe, które tworzymy od ponad 25 lat, są nasza specjalnością. Nasze platformy serwerowe pracują nieustannie,a dzięki swojej stabilności, zapewniają bezpieczeństwo Twoich informacji i danych. Ponadto, o wysokiej jakości naszych usług, świadczy fakt, że nasze rozwiązania są stosowane w branży wojskowej, kolejowej oraz morskiej.

Instalacje centralnego ogrzewania Śląsk

Zajmujemy się realizacją zleceń z zakresu montażu systemów grzewczych na terenie Śląska. Oferujemy instalacje centralnego ogrzewania, które są zasilane zarówno węglem, jak i gazem. Proponujemy także wykonywanie remontów istniejących systemów w Państwa domach, zapewniając bezpieczeństwo oraz fachowe wykonanie usługi.

Apple iMac

Zapomnij o dużych, ciężkich komputerach! Zainwestuj w model, który będziesz mógł postawić wszędzie i dzięki któremu praca, gry czy oglądanie filmów okażą się jeszcze przyjemniejsza niż dotychczas. Sklep internetowy Kilo jabłek prezentuje jedno z najnowszych dzieci marki Apple - iMac. Wszystkie modele wyposażone są w wydajną grafikę marki Intel, co gwarantuje, że wyświetlany obraz będzie idealny pod każdym względem. Są to wersje niezwykle smukłe i eleganckie, które nadadzą dodatkowo każdemu wnętrzu nowoczesnego wyglądu.