chleb puri

Stanowi tradycyjny wypiek kuchni gruzińskiej. Chleb puri wypiekany jest w specjalnych piecach znanych jako tonyr. Swoją miękkością zachwyci wszystkich członków rodziny, a z uwagi na uniwersalność będzie świetnie smakował z każdym dodatkiem. W naszej piekarni kupisz go zawsze ciepłego, prosto z pieca.

Grzyby Mun

Przeglądając azjatyckie przepisy, można zauważyć kilka dodatków lub przypraw, które regularnie się powtarzają. Stanowią one bowiem podstawę lub dodatek do wielu dań i przystawek. Grzyby Mun to jedne z takich elementów, na które można natknąć się w praktycznie co drugim makaronie, zupie czy smażonym daniu.

Pizza Rataje

Masz ochotę na pyszną pizzę na Ratajach? Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, dobrej cenie i przyjemnych doznaniach smakowych to nie czekaj i zamów! Zapraszamy na naszą stronę www, dostarczymy zamówienie w kilka chwil. Działamy na terenie całego Poznania przez całą dobę. Zamówienie możesz złożyć nawet w nocy!

Yerba mate

Nasza fascynacja Ameryką Południową stała się inspiracją do założenia sklepu, w którym moglibyśmy oferować jeden z najlepszych produktów z tego obszaru - napar z ostokrzewu paragwajskiego. Oferowane przez nas "herbaty" yerba mate pozwolą Państwu na wpuszczenie nieco egzotycznej atmosfery do Państwa kuchni. Oprócz niewątpliwych walorów smakowych, posiadają również szereg zastosowań w medycynie alternatywnej. Ponadto proponujemy akcesoria niezbędne do przyrządzenia naparu w postaci naczyń oraz tradycyjnych słomek do picia. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź dostępne zestawy upominkowe.

Opłatek na tort dla chłopca

Pieczenie ciast to nie tylko kwestia skomponowania pasujących do siebie smaków, ale też nadania całości odpowiedniej formy wizualnej. Prezentowane na naszej stronie internetowej opłatki na tort dla chłopca stanowią świetną alternatywę do tradycyjnych kwiatów i figurek z masy cukrowej. Można na nich nadrukować dowolną grafikę, zarówno zdjęcie solenizanta, jak i popularne postacie z kreskówek lub seriali telewizyjnych. Zachwycają wyrazistością kolorów i nie sprawiają trudności podczas układania. Są też w całości jadalne.