Organizacja wesela

Witamy w firmie Agaya. Na Twoje zlecenie zajmiemy się organizacją wesela w Warszawie. Jako Para Młoda ustalacie z konsultantami wszelkie oczekiwania. Resztą zajmujemy się my. Rezerwujemy salę i menu, zamawiamy tort, umawiamy się z fotografem i zespołem muzycznym. Jeśli potrzeba, możemy też pomóc w wyborze sukni i garnituru. Dla nas w kwestii ślubu nie ma rzeczy niemożliwych! Będziemy z wami również podczas trwania przyjęcia, by móc zareagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje. Konsultant oszczędzi twoje nerwy.

Prywatny ośrodek odwykowy

Szukasz miejsca, gdzie uporasz się ze swoimi problemami i otrzymasz wsparcie w walce z nałogiem? Nasz prywatny ośrodek odwykowy oferuje pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków i innych środków psychoaktywnych, jak i hazardu. Program terapii dopasowujemy każdorazowo do potrzeb danego pacjenta.

Organizacja ślubu

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego... Aby był to niezapomniany i piękny dzień, najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie, będzie skorzystanie z naszych profesjonalnych usług. Organizacja ślubu i wesela jest dla nas przyjemnością! Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów.